MENÜ

 

Erről kézikönyv

Ez a kézikönyv tartalmazza a szolgáltatás és hivatkozás információkIBM ThinkPad T30 (MT2366, 2367), és a ThinkPad Dock(MT2631) termékek. Használja ezt a kézikönyvet együttfejlett diagnosztikai tesztek hibaelhárítást.A kézikönyv szakaszokra oszlik az alábbiak szerint:v A közös szakaszok általános információkat,iránymutatások, és biztonsági kért információkat szervizelésszámítógépek.v A terméket külön szakaszt tartalmaz szolgáltatás, referencia,és a termék-specifikus alkatrészek információk ......

Termékek áttekintése

Ez a szakasz a következő termék egyediinformáció:

v "Műszaki adatok"

v "Állapotjelzők" oldalszám: 45

v "FRU tesztek" oldalszám: 47

v "Fn billentyű kombinációk"

Műszaki adatokAz alábbi táblázat az előírásokat a ThinkPadT30 sorozat:

Funkció Leírás

Processzor v Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M1,6 GHz, 512 KB L2 cachev Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M1.7 GHz, L2 cache 512 KBv Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M1,8 GHz-es, L2 gyorsítótár 512 KBv Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M1,9 GHz, 512 KB L2 cachev Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M2.0 GHz, L2 cache 512 KBv Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M2,2 GHz, L2 cache 512 KBv Mobile Intel®Pentium ®4 processzor - M2.4 GHz, L2 cache 512 KBBus architektúra v 400MHz PSBv HUB kapcsolatv PCI busv LPC buszv 266MHz DDR SDRAM (PC2100)Memória (standard) v 256 MB DDR SDRAM SO DIMM(PC2100) kártya × 1v 512 MB DDR SDRAM SO DIMM(PC2100) kártya × 1Memória (opcionális) v 128 MB DDR SDRAM SO DIMM(PC2100) kártyav 256 MB DDR SDRAM SO DIMM(PC2100) kártyav 512 MB DDR SDRAM SO DIMM(PC2100)(Legfeljebb 1024 MB)Grafikus memória v 16 MB DDR SDRAM (a rendszertábla)CMOS RAM v 242 bájt(Folytatás)Termékek áttekintéseThinkPad T30 43Feature leírásaMerevlemez-meghajtó v 20,0 GB, 4200 rpm, 2,5 hüvelykes, IDEfelületv 40,0 GB, 4200 rpm, 2,5 hüvelykes, IDEfelületv 40,0 GB, 5400 rpm, 2,5 hüvelykes, IDEfelületv 60,0 GB, 4200 rpm, 2,5 hüvelykes, IDEfelületv 60,0 GB, 5400 rpm, 2,5 hüvelykes, IDEinterface (opció nincs UltraNavmodellek)Kijelző v 14,1 hüvelykes, 16M szin, XGA (1024 × 768felbontású) színes TFT LCDv 14,1 hüvelykes, 16M szin, SXGA + (1400 ×1050 képpont), színes TFT LCDI / O port v Külső monitor csatlakozóv Sztereó fejhallgató csatlakozóv Infravörös portv Sztereó line-in jackv Monó mikrofon csatlakozóv Párhuzamos csatlakozóv Dokkolócsatlakozóv RJ11 csatlakozóv RJ45 csatlakozóv Soros csatlakozóv TV-out csatlakozóv Universal Serial Bus (USB) csatlakozó × 2Belső modem v 56,6 KbpsAudió v Beépített sztereó hangszórókv Software ellenőrzés hangerőInfravörös átvitel v IrDA 1.1Mini PCI adapter v Mini PCI Type-IIIa IBM High RateVezeték nélküli LAN Mini-PCI kártya adapterModem IIv Mini PCI Type-IIIa Cisco Aironet Wireless802.11bPC-kártya v Egy Type IIIv Két Type-IIKözléslánya kártya(CDC)v V.90 modem daughter kártya (MDC)v Bluetooth Daughter Card (BDC)AC adapter v 72-watt típusúUltrabay Pluseszköz (standard)v CD-RW meghajtóv DVD-meghajtóv CD-RW/DVD combo meghajtóElőtelepítettoperációs rendszerWindows 2000Windows XP Professional,,,,,, Fn billentyűkombinációkAz alábbi táblázat mutatja a funkcióját az egyes kombinációkAz Fn egy funkciógombbal.KulcskombinációLeírásFn + F1 fenntartva.Fn + F2 fenntartva.Fn + F3 Kapcsolja ki az LCD-kijelzőt, így a képernyőnüres. Ha be szeretné kapcsolni az LCD kijelzőt ismét nyomjukbármelyik gombot, vagy a TrackPoint kibír.Fn + F4 Helyezze a számítógépet készenléti állapotba. Való visszatérésheznormál működés, nyomja meg az Fn billentyűfüggetlenül megnyomása nélkül a funkciógombot.Megjegyzés: A Windows 2000 és a Windows XP, agombkombinációt funkcionál alvásgombot. A beállítás lehet változtatni úgy, hogymegnyomása helyezi a számítógépet hibernáltmódban, vagy akár kikapcsolja a számítógépet le.Fn + F5 fenntartva.Fn + F6 fenntartva.Fn + F7 Váltás a számítógép képernyője és egykülső monitor (CRT). Ha egy külső monitorcsatolt, a számítógép kimenetét jelenik meg aa következő három minták fordul:v CRT kijelzőv számítógép képernyője + CRT kijelzőv számítógép képernyőjeFn + F8 Kapcsolja ki a számítógép képernyőjén közötti méretbelikiterjesztett és normál üzemmódban, ha a számítógépkijelző kép kisebb mint a fizikaijelenik meg.Megjegyzés: Ez a funkció nem támogatottWindows 2000 és Windows XP.Fn + F9 fenntartva.Fn + F10 fenntartva.Fn + F11 fenntartva.Fn + F12 Helyezze a számítógépet hibernált állapotban. Ahhoz, hogyvisszatér a normál működés, nyomja meg a bekapcsológombot kevesebb mint négy másodpercig.Megjegyzés: A Windows 2000 és a Windows XPHasználhatja Fn + F12 a hibernálást, ha az IBMPM illesztőprogram telepítve van aszámítógépet.Fn + PgUp Kapcsolja be a ThinkLight be-és kikapcsolása.Fn + Home A számítógép képernyője világosabb lesz.Fn + End A számítógép képernyője egyre kevésbé világos.Fn + szóköz engedélyezése FullScreen Magnifier funkció

 

 

Hírek

 • Sebességteszt

   

 • Honlapot mindenkinek
  2010-08-20 15:23:48

  A honlapok száma a világhálón naponta több tízezerrel növekszik. A cégek és intézmények ma már nem szívesen álnak szóba olyanokkal, akik nem tartanak fenn a világhálón (w.w.w.) honlapot (weblapot). Ez a modern marketing módszer ma már szinte a beazonosítás, és a vásárlás megbízható eszközévé vált.

  --------------------------------------

  Ha kigondolt egy jó honlap nevet
  itt ellenőrizheti, hogy szabad-e

  Domain név ellenőrzés:

  .hu

  --------------------------------------

 • Ajánlott SK. honlapok

   

  Hirdetések:


Szavazás

Lehet e egy óra alatt működő honlapot készíteni csak szövegszerkesztős ismeretekkel?
Igen, az ewk-val
Talán
Nem
Asztali nézet